Produkt dnia
Lina Dyneema 4MM 1,4T
Lina Dyneema 4MM 1,4T

5,30 zł

MTR
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana

1,25 zł

MTR
Lina Dyneema 3MM 0,84T
Lina Dyneema 3MM 0,84T

4,07 zł

MTR

Uwaga: Podany rozmiar liny to numer referencyjny odpowiadający przybliżonej nominalnej średnicy w mm. Zawsze mogą wystąpić różnice ze względu na konstrukcję liny, konstrukcję rdzenia o ile występuje, rodzaj włókna czy impregnacji. Każdy rodzaj liny inaczej trzyma mierzoną średnicę wobec średnicy nominalnej. Nawet ten sam kod produktu z innej odległej partii produkcyjnej może nieco się różnić bo co jakiś czas zmieniamy specyfikację pod zamówienia w dużych ilościach. Jeżeli lina ma przejść przez określony precyzyjny otwór lub ma mieć konkretny mierzony wymiar - zadzwoń lub napisz przed zamówieniem a dokładnie ja zmierzymy przed odcięciem. Jeśli masz już linę a nie jesteś pewien jej średnicy nominalnej, skontaktuj się z nami przed zakupem aby uniknąć błędu. Kolor liny może różnić się odcieniem od tego ze zdjęcia i będzie inny na różnych monitorach. Gwarantujemy siłę zrywającą naszych lin ale nie jesteśmy w stanie obiecać że kolor będzie zawsze taki sam i zgodny z oczekiwaniami. Jeśli chodzi o odmierzanie, należy pamiętać iż każda odmierzarka / nawijarka ma swój próg błędu a liny rozciągają się. Wytyczną jest dla nas norma EN ISO 9554. Jeśli potrzebujesz abyśmy docięli linę z większą dokładnością niż przewidziano w normie EN ISO 9554, proszę daj nam znać przed zamówieniem abyśmy mogli sprawdzić możliwości techniczne.

Uwaga: Zdecydowana większość oferowanych lin i konstrukcji z tych lin wykonanych, będzie cięta i przygotowywana pod Twoje zamówienie, aby zaspokoić Twoje zindywidualizowane potrzeby. W przypadku takich lin i konstrukcji nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy! - Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy! Jeśli masz pytania lub wątpliwości - zadzwoń lub napisz przed zakupem.

Ważne: Przed każdym zakupem zalecamy zapoznać się z dokumentem Użytkowanie i Przechowywanie Lin Syntetycznych Str.1 i Str.2 gdzie dowiedzą się Państwo co może osłabiać liny oraz czego zdecydowanie unikać podczas pracy z nimi.

Zawiesie z Liny HMPE 42MM DOR 30T

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 21 dni
Cena: 7 200,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

7200.00
ilość SZT

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Zawiesie z liny HMPE w osłonie z węża PES, konstrukcja o obwodzie zamkniętym z przewiązanymi okami. Oka w osłonie HMPE.

Jeśli interesuje Cię inna długość - skontaktuj się z nami! Zawiesia zaplatane są pod indywidualne zamówienie i możliwy jest każdy wymiar, jesteśmy tylko limitowani z dołu z uwagi na długość zaplotu.

Zawiesie z Liny HMPE

Zawiesie zgodne z ISO 18264, EN 1492-4+A1 oraz spełniające przepisy dyrektywy maszynowej 2006/42/WE.
 
Produkowane w EU z liny pochodzącej również w EU. Dostarczane wraz z atestem zakładowym oraz deklaracją zgodności i oznaczeniem CE.
 
Informację o obciążeniu roboczym, współczynniku bezpieczeństwa, numerze seryjnym oraz dacie produkcji znajdą Państwo na metce każdego sprzedawanego przez nas zawiesia.
 
Zawiesie przeznaczone do podnoszenia ładunków cięższych tam gdzie standardowe zawiesia pasowe czy wężowe nie są w stanie sprostać wymogom co do siły niszczącej / obciążenia roboczego.

Przy doborze zawiesi zalecana dobra znajomość normy ISO 18264 i wymagań co do zalecanych promieni gięcia, redukcji czy zwiększenia WLL przy różnych konfiguracjach podnoszenia.

Tabelka Zawiesia HMPE

Tabelka Zawiesia HMPE

Zawiesia wykonywane pod zamówienie w dowolnej długości przy limicie wyłącznie z dołu. Czas oczekiwania około 3 tygodnie, zależnie od ilości oraz natłoku prac.

Dostępne również inne rozmiary czy konstrukcje pętlowe.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.linysyntetyczne.pl

Dane techniczne

Średnica Liny: 42 MM
Materiał: Wykonane z Liny HMPE
Konstrukcja: Zawiesie o Obwodzie Zamkniętym
Dopuszczalne Obciążenie Robocze: 30 T / 30 000 KG
Współczynnik Bezpieczeństwa: 7:1 zgodnie z EN 1492-4+A1 oraz 2006/42/WE
Norma Wykonania: ISO 18264
Oznaczenie CE: TAK
Zgodność z 2006/42/WE: TAK
Zalecany Promień Gięcia: Zgodnie z ISO 18264

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl