Produkt dnia
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana

1,25 zł

MTR
Lina Dyneema 3MM 0,84T
Lina Dyneema 3MM 0,84T

4,07 zł

MTR
Lina Dyneema 4MM 1,4T
Lina Dyneema 4MM 1,4T

5,30 zł

MTR
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Po opłaceniu zamówienia lub wybrania płatności za pobraniem i potwierdzeniu zawarcia umowy z naszej strony rozpoczynamy realizację.

Termin otrzymania przesyłki = czas przygotowania zamówienia + czas dostawy

Czas przygotowania zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 1 dnia do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Przy natłoku prac lub przy czynnikach od nas niezależnych jak podjazd odbierającego kuriera o wcześniejszej niż ustalonej godzinie, istnieje ryzyko opóźnienia terminu wysłania przez nas paczki. Jeśli zamówienie jest dla Państwa pilne, proszę wspomnieć o tym w komentarzu a postaramy się nadać sprawie priorytet.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W razie pytań zawsze chętnie służymy pomocą. 

Z pozdrowieniami,
Zespół www.linysyntetyczne.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl