Aktualne Informacje:

Uwaga Przerwa Urlopowa: Od Piątku 31.07.2020 do Piątku 07.08.2020 włącznie, jesteśmy na urlopie. Realizacja zamówień po powrocie. Wyjątek – sprawy emergency oraz ustalone indywidualnie. Najlepszy i najpewniejszy w tym czasie sposób kontaktu to email. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Produkt dnia
Lina Dyneema® 4MM 1,4T
Lina Dyneema® 4MM 1,4T
4,55 zł
MTR
Lina Dyneema® 8MM 5,8T
Lina Dyneema® 8MM 5,8T
13,40 zł
MTR
Lina Dyneema® 6MM 3,2T
Lina Dyneema® 6MM 3,2T
7,44 zł
MTR
Lina Dyneema® 3MM 1T
Lina Dyneema® 3MM 1T
3,47 zł
MTR
O nas

Dlaczego www.linysyntetyczne.pl ?

Sklep www.linysyntetyczne.pl powstał aby umożliwić osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom zakup najwyższej jakości lin syntetycznych w cenach wcześniej zarezerwowanych tylko dla odbiorców hurtowych.

 Liny Syntetyczne

Nasza organizacja

Jesteśmy częścią prywatnej firmy trudniącej w przygotowywaniu lin i zawiesi o wytrzymałości nawet kilkuset ton. Nasze zaplecze to znakomicie wyposażony magazyn i warsztat, w którym liny zaplatają i przygotowują tylko profesjonaliści. Każda lina przygotowywana jest dla Państwa przez naszych pracowników.

Twoja lina jest już u nas!

Nie posiłkujemy się zewnętrznymi podwykonawcami lub poddostawcami gotowych produktów. Wszystkie dostępne od ręki liny są już fizycznie u nas na magazynie! Przechowujemy je w sporych buchtach i odcinamy, zaplatamy pod Państwa zamówienia.

Liny Syntetyczne

Nasze priorytety

Podstawą naszej działalności jest szczerość wobec klientów, z których każdy zasługuje na szczególne traktowanie.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@linysyntetyczne.pl lub pod numerem 00 48 91 433 01 28.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.linysyntetyczne.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Płatności i Wysyłki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl