Produkt dnia
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana

1,25 zł

MTR
Lina Dyneema 3MM 0,84T
Lina Dyneema 3MM 0,84T

4,07 zł

MTR
Lina Dyneema 4MM 1,4T
Lina Dyneema 4MM 1,4T

5,30 zł

MTR
O nas

Dlaczego www.linysyntetyczne.pl?

YSM and Partners

Sklep www.linysyntetyczne.pl powstał aby umożliwić osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom lin syntetycznych w cenach wcześniej zarezerwowanych tylko dla sporych odbiorców hurtowych.

 Liny Syntetyczne

Nasza organizacja:

Jesteśmy częścią prywatnej firmy trudniącej w przygotowywaniu lin i zawiesi o wytrzymałości nawet kilkuset ton. Nasze zaplecze to magazyn i warsztat, w którym liny zaplatają i przygotowują tylko profesjonaliści. Na co dzień realizujemy poważne projekty dla sektora morskiego, offshore, przemysłu czy energetyki.

Offshore2

Twoja lina jest już u nas!

Nie posiłkujemy się zewnętrznymi podwykonawcami lub poddostawcami gotowych produktów. Wszystkie dostępne od ręki liny są już fizycznie u nas na magazynie! Przechowujemy je w sporych buchtach i odcinamy, zaplatamy pod Państwa zamówienia.

Liny Syntetyczne

Nasze priorytety:

Podstawą naszej działalności jest bezpieczeństwo, nie podejmujemy się projektów lub prac które uważamy za niosące ryzyko dla naszych klientów.

Badanie Liny Dyneema

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą ważną, dlatego też dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@linysyntetyczne.pl lub pod numerem 00 48 91 433 01 28.

Z pozdrowieniami,
Zespół www.linysyntetyczne.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl