Uwaga Ważne! - Zdecydowana większość oferowanych lin i konstrukcji z tych lin wykonanych, będzie cięta i przygotowywana pod Twoje zamówienie, aby zaspokoić Twoje zindywidualizowane potrzeby. W przypadku takich lin i konstrukcji nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy! - Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy! Jeśli masz pytania lub wątpliwości - zadzwoń lub napisz przed zakupem.

Informacja - Podany rozmiar liny to numer referencyjny odpowiadający przybliżonej nominalnej średnicy w mm. Mierzona średnica zbliży się do nominalnej przy obciążeniu ale zawsze mogą wystąpić różnice ze względu na konstrukcję liny, włókno czy impregnację. Kolor liny może różnić się odcieniem od tego ze zdjęcia i będzie inny na różnych monitorach. Gwarantujemy siłę zrywającą naszych lin ale nie jesteśmy w stanie obiecać że kolor będzie zawsze taki sam i zgodny z oczekiwaniami. Przy odmierzaniu lin staramy się znacznie wyprzedać wytyczne tolerancji z normy EN ISO 9554, należy jednak pamiętać iż każda odmierzarka / nawijarka ma swój próg błędu.

Pakowanie i Nawijanie na szpule: Liny o średnicy powyżej 28MM kupione na metry, niezależnie od długości klarowane są i pakowane luzem na paletę lub do kartonu. Linki mniejsze kupione na metry o długości do 60MTR są klarowane i pakowane luzem do kartonu. Powyżej długości 60MTR linki mniejsze kupione na metry nawijane są na jednorazowe / transportowe szpule kartonowe. Po przekroczeniu pojemności szpuli kartonowej lina zostanie nawinięta na jednorazową / transportową szpulę skręcaną lub przy jeszcze dłuższym odcinku na szpulę drewnianą i w obu przypadkach wysłana na palecie. Używane przez nas standardowo szpule kartonowe są adekwatnie mocne ale z nawiniętą liną nie wytrzymają rzucania, upadku lub ciągłej eksploatacji. Jeśli chcesz dopłacić do mocniejszej szpuli plastikowej, sprawdź proszę dostępne opcje TUTAJ.

Twój koszyk jest pusty.

Produkt dnia
Lina Dyneema® 8MM 5,8T
Lina Dyneema® 8MM 5,8T
13,40 zł
MTR
Lina Dyneema® 4MM 1,4T
Lina Dyneema® 4MM 1,4T
4,55 zł
MTR
Lina Dyneema® 3MM 1T
Lina Dyneema® 3MM 1T
3,47 zł
MTR
Lina Dyneema® 6MM 3,2T
Lina Dyneema® 6MM 3,2T
7,44 zł
MTR
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl