Uwaga Ważne! - Zdecydowana większość oferowanych lin i konstrukcji z tych lin wykonanych, będzie cięta i przygotowywana pod Twoje zamówienie, aby zaspokoić Twoje zindywidualizowane potrzeby. W przypadku takich lin i konstrukcji nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy! - Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy! Jeśli masz pytania lub wątpliwości - zadzwoń lub napisz przed zakupem.

Informacja - Podany rozmiar liny to numer referencyjny odpowiadający przybliżonej nominalnej średnicy w mm. Zawsze mogą wystąpić różnice ze względu na konstrukcję liny, włókno czy impregnację. Każdy rodzaj liny inaczej trzyma mierzoną średnicę wobec średnicy nominalnej, zależy to też od czasu i warunków użytkowania. Jeżeli lina ma przejść przez określony precyzyjny otwór - zadzwoń lub napisz przed zamówieniem a dokładnie ja zmierzymy. Jeśli masz już linę a nie jesteś pewien jej średnicy nominalnej, skontaktuj się z nami przed zakupem aby uniknąć błędu. Kolor liny może różnić się odcieniem od tego ze zdjęcia i będzie inny na różnych monitorach. Gwarantujemy siłę zrywającą naszych lin ale nie jesteśmy w stanie obiecać że kolor będzie zawsze taki sam i zgodny z oczekiwaniami. Jeśli chodzi o odmierzanie, należy pamiętać iż każda odmierzarka / nawijarka ma swój próg błędu a liny rozciągają się. Wytyczną jest dla nas norma EN ISO 9554. Jeśli potrzebujesz abyśmy docięli linę z większą dokładnością niż przewidziano w normie EN ISO 9554, proszę daj nam znać przed zamówieniem abyśmy mogli sprawdzić możliwości techniczne.

Pakowanie i Nawijanie na szpule: Liny o średnicy powyżej 28MM kupione na metry, niezależnie od długości klarowane są i pakowane luzem na paletę lub do kartonu. Linki mniejsze kupione na metry o długości do 60MTR są klarowane i pakowane luzem do kartonu. Powyżej długości 60MTR linki mniejsze kupione na metry nawijane są na jednorazowe / transportowe szpule kartonowe. Po przekroczeniu pojemności szpuli kartonowej lina zostanie nawinięta na jednorazową / transportową szpulę skręcaną lub przy jeszcze dłuższym odcinku na szpulę drewnianą i w obu przypadkach wysłana na palecie. Używane przez nas standardowo szpule kartonowe są adekwatnie mocne ale z nawiniętą liną nie wytrzymają rzucania, upadku lub ciągłej eksploatacji. Jeśli chcesz dopłacić do mocniejszej szpuli plastikowej, sprawdź proszę dostępne opcje TUTAJ.

Wysyłki i kurierzy: Przy natłoku prac lub przy czynnikach od nas niezależnych jak podjazd odbierającego kuriera o wcześniejszej niż ustalonej godzinie, zawsze istnieje ryzyko opóźnienia terminu wysłania przez nas paczki. Jeśli zamówienie jest dla Państwa pilne, proszę o kontakt a postaramy się nadać sprawie priorytet. Z naszej strony nie mamy możliwości technicznej wymagać od kuriera kontaktu telefonicznego do Państwa przed dostawą.

Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas przed zakupem.

Z pozdrowieniami Zespół www.linysyntetyczne.pl

Twój koszyk jest pusty.

Produkt dnia
Lina Dyneema 4MM 1,4T
Lina Dyneema 4MM 1,4T

5,30 zł

MTR
Lina Dyneema 3MM 1T
Lina Dyneema 3MM 1T

4,07 zł

MTR
Dyneema 1.0MM 0,16T Nieimpregnowana
Dyneema 1.0MM 0,16T Nieimpregnowana

1,25 zł

MTR
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl