Produkt dnia
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana
Dyneema 1.0MM 0,18T Nieimpregnowana

1,25 zł

MTR
Lina Dyneema 4MM 1,4T
Lina Dyneema 4MM 1,4T

5,30 zł

MTR
Lina Dyneema 3MM 0,84T
Lina Dyneema 3MM 0,84T

4,07 zł

MTR

Uwaga: Podany rozmiar liny to numer referencyjny odpowiadający przybliżonej nominalnej średnicy w mm. Zawsze mogą wystąpić różnice ze względu na konstrukcję liny, włókno czy impregnację. Każdy rodzaj liny inaczej trzyma mierzoną średnicę wobec średnicy nominalnej, zależy to też od czasu i warunków użytkowania. Jeżeli lina ma przejść przez określony precyzyjny otwór - zadzwoń lub napisz przed zamówieniem a dokładnie ja zmierzymy. Jeśli masz już linę a nie jesteś pewien jej średnicy nominalnej, skontaktuj się z nami przed zakupem aby uniknąć błędu. Kolor liny może różnić się odcieniem od tego ze zdjęcia i będzie inny na różnych monitorach. Gwarantujemy siłę zrywającą naszych lin ale nie jesteśmy w stanie obiecać że kolor będzie zawsze taki sam i zgodny z oczekiwaniami. Jeśli chodzi o odmierzanie, należy pamiętać iż każda odmierzarka / nawijarka ma swój próg błędu a liny rozciągają się. Wytyczną jest dla nas norma EN ISO 9554. Jeśli potrzebujesz abyśmy docięli linę z większą dokładnością niż przewidziano w normie EN ISO 9554, proszę daj nam znać przed zamówieniem abyśmy mogli sprawdzić możliwości techniczne.

Uwaga: Zdecydowana większość oferowanych lin i konstrukcji z tych lin wykonanych, będzie cięta i przygotowywana pod Twoje zamówienie, aby zaspokoić Twoje zindywidualizowane potrzeby. W przypadku takich lin i konstrukcji nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy! - Uprzejmie prosimy o przemyślane zakupy! Jeśli masz pytania lub wątpliwości - zadzwoń lub napisz przed zakupem.

Ważne: Przed każdym zakupem zalecamy zapoznać się z dokumentem Użytkowanie i Przechowywanie Lin Syntetycznych Str.1 i Str.2 gdzie dowiedzą się Państwo co może osłabiać liny oraz czego zdecydowanie unikać podczas pracy z nimi.

Szakla Syntetyczna 2.5T 5MM

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1 dzień
Cena: 24,85 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
24.85
ilość SZT

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Szakla od LinySyntetyczne.pl

Update: Od Października 2022 proponujemy nowszą wersję szakli w ulepszonej konstrukcji. Łatwiejsze otwieranie oraz usprawniona kula - polecamy!

Miękka Szekla (Soft Shackle). Minimalna waga i maksymalna wytrzymałość!

Przy zakupie wybierz długość na której Ci zależy.

Długość podana po złożeniu nie wliczając zaplecionej kulki. Popularna do wielu zastosowań to 25 x Średnica Liny. Dla sektora jachtowego natomiast wybierane mniejsze typu to 10-15 x Średnica Liny itp.

Uwaga: Podana średnica to średnica liny wykorzystanej do zaplecenia szakli, szakla jest oczywiście grubsza bo lina idzie podwójnie, średnica szakli to około 160% średnicy liny użytej do wykonania.

Przy doborze szakli miękkich proszę o przemyślenie swojego współczynnika bezpieczeństwa oraz zapoznaniu się z dokumentem: Użytkowanie i Przechowywanie Lin Syntetycznych Str.1 i Str.2

Uwaga: Szakla wykonywana jest z liny krojonej i zaplatanej pod zamówienie klienta z rolki o dużej długości. Zaplatamy dokładnie taką szaklę jaka zostanie określona w zamówieniu. Towar zostanie przygotowany na zamówienie, zgodnie z podaną przez kupującego specyfikacją i nie będzie przysługiwać prawo odstąpienia od umowy.

Bardzo Ważne: Siła zrywająca szekli odpowiada sile zrywającej liny, z której jest zrobiona minus 10%. Wytrzymałość na tym poziomie potwierdzona kilkukrotnymi testami na zrywarce. Testy tego rodzaju przeprowadza się na trzpieniach o sporej średnicy.

Szakla od LinySyntetyczne.pl

Szekla dostarczana bez atestu z uwagi na to że siła niszcząca w prawdziwym użytkowaniu zależy od wielu czynników jak ułożenia szakli, jej poprawnego zapięcia oraz w dużej mierze od promienia gięcia na elemencie na którym pracuje szekla. Jeśli to na czym zagniemy szaklę jest mniejsze od 10 x średnicy liny z której jest zrobiona, wystąpi redukcja siły zrywającej.

Szakla od LinySyntetyczne.pl

Zagięcie na linie o podobnej średnicy może skutkować nawet 50% utratą na silę zrywającej! Bardzo ważny będzie więc spory współczynnik bezpieczeństwa.

Jeżeli interesują Cię inne większe rozmiary lub niestandardowe szakle - wszystko jest możliwe! Po prostu skontaktuj się z nami!

Szakla od LinySyntetyczne.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

Dane techniczne

Typ: Szekla Miękka Zaplatana
Średnica Liny: 5MM

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl